Teatr-Szydło
ZAPISY DO TEATRU SZYDŁO

Nabór, nabór, nabór!

Potrzebujemy aktorów. Zatem ogłaszamy, zapraszamy  zachęcamy! Przyjdzie na nabór do naszego zespołu. W planach mamy realizację kolejnego spektaklu, którego tytułu na razie zdradzić nie chcemy, ale możemy zapewnić, że będzie magiczny.

Nabór odbędzie się 21 września o godz. 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Weźcie ze sobą strój na przebranie (najlepiej czarne / ciemne getry/ dresy, t-shirt i baletki albo trampki na cienkiej podeszwie.  Za dużo nie będziemy rozmawiać, tylko od razu zabierzemy sie do pracy warsztatowej, także nastawcie się na działanie i prace w ruchu.

Kto nie widział żadnego z naszych spektakli może to nadrobić. Naszą najnowszą produkcję "RAFF 13" można zobaczyć 19 października o 9:30 i 11:00 w WCK. Inne spektakle lub ich fragmenty zajdziecie na YT, np.

"Małpa przed telewizorem" https://www.youtube.com/watch?v=JHX3wYVhGTc

"Alicja w krainie czarów" https://www.youtube.com/watch?v=fTSIWNgJ_Wc&t=9s

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych spektaklach przejrzyj naszą galerię oraz zakładkę <spektakle>, którą dzielimy razem z naszymi młodszymi kolegami z dziecięcego Teatru Szydełko.

Robimy różnego rodzaju przedstawienia, bajki dla dzieci oraz spektakle o poważnej tematyce dla dorosłych i młodzieży. Pracujemy w różnych konwencjach, od teatru zabawy, poprzez czarny teatr, cienie, lalkę, absurd, groteskę po teatr żywego słowa i ruchu.

Jeśli marzysz o tym, żeby spróbować swoich sił na scenie, nie zastanawiaj się i przyjdź.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich do podążania "szydłowym szlakiem teatru"

O każdym występie będziemy Was informować na naszej stronie internetowej i oczywiście na FunPage'u Facebooka. Śledźcie nasze poczynania i odwiedzajcie nasze serwisy.

Pozdrawiamy serdecznie Teatr Szydło i Szydełko

Polecamy nasze serwisy internetowe:

 

Fan page Teatru Szydło 

Fan page Teatru Szydełko

Strona www Wodzisławskiego Centrum Kultury

Fan page Wodzisławskiego Centrum Kultury

Fan page Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w WCK  

blog ARA rozwinskrzydlazara.blogspot.com